Prečo si najať profesionálneho organizátora

Profesionálny organizátor domácností nie je v našich končinách veľmi známa profesia. Kto je profesionálny organizátor, ako pracuje a čo vlastne to organizovanie je? Organizácia je široký pojem, ktorý pomenúva realizovanie najrôznejších úloh, veľkých aj malých. Chcem sa s vami podeliť o to, čo pre nás znamená organizácia, a prečo si myslím, že organizovanie s Tidies je tá správna cesta.

Prečo si najať profesionálneho organizátora - banner12
Prečo si najať profesionálneho organizátora - img 5299 2 450x700 1

Mať zorganizovanú a usporiadanú domácnosť a prakticky každý priestor, od ktorého vyžadujete funkčnosť, udržateľnosť a dobrý vzhľad, je predstava mnohých z nás. Či už ste organizovaný typ alebo nie, profesionálny organizátor vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Koľkokrát ste si s nadšením povedali: „Mal by som upratať garáž. Musím si urobiť poriadok v skrini, už ani neviem, čo tam mám. Musím s tou špajzou niečo urobiť, stále ju upratujem a poriadok nevidieť.

Prečo si najať profesionálneho organizátora - img 18841 450x700 1

Znie vám to povedome? Ste pripravení to zmeniť? Chcete prelomiť cyklus riešenia problémov a neúspechov? Túžite po priestore, no neviete ho svojpomocne dosiahnuť? Možno nastal čas zavolať si na pomoc odborníka. Rovnako, ako by ste si najali trénera alebo výživového poradcu na pomoc s kondíciou či záhradného architekta, najmite si profesionálneho organizátora. Profesionálny organizátor je odborník, ktorý s vami spojí sily v oblasti čistenia, zbavenia sa nepotrebných harabúrd, triedenia, vytvárania toku vo vašom priestore a tiež vás naučí, ako si svoj vysnívaný priestor udržať aj dlho po tom, ako odíde.

Najdôležitejšie je, že profesionálny organizátor vás povzbudí, motivuje a pomôže vám pochopiť vzájomný vzťah medzi vami, vašimi vecami a priestorom, v ktorom žijete. Ukáže vám, ako vás tento vzťah môže zaťažovať viac, než si možno uvedomujete.

Kto je profesionálny organizátor a ako vám môže pomôcť

Keď hovorím ľuďom o svojej práci, poznamenajú: „To je skvelá vec, to mi prídete upratať?“

Nie, organizátor domácností nie je zamestnanec upratovacej služby, nepríde vám umyť okná ani vyčistiť kúpeľňu. Organizovanie nie je upratovanie. Cieľom profesionálnych organizátorov nie je upratať vám, ich cieľom je poskytnúť udržateľný poriadok. Profesionálni organizátori sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú trochu viac pomoci pri organizovaní svojich vecí. Či už ide o úplnú reorganizáciu interiéru vášho domova alebo o akýkoľvek priestor, od ktorého vyžadujete funkčnosť, pomôžu vám tento proces výrazne uľahčiť. Profesionálny organizátor je spojenec na ceste za vaším vysnívaným priestorom. Vezme vás za ruku a prejde s vami celý proces organizácie. Keď už sa rozhodnete svoj domov usporiadať, môže byť ťažké vedieť, kde začať a ako najlepšie zariadiť, aby váš dom pracoval pre vás. Profesionálny organizátor vás podporí v rozhodovaní, ktorú vec si ponechať a ktorú nechať ísť. Nastaví systémy podľa vašich predstáv, potrieb a životného štýlu. Od profesionálnych produktov na organizovanie po štítky, ktoré pomôžu nastoliť poriadok a jasnosť. Pomôže vám vytvoriť priestor, ktorý je funkčný, ľahko udržateľný a štýlový. Jedným slovom – krásny.

Prečo si najať profesionálneho organizátora - img 03971
„Je to skvelá služba a chceme sa uistiť, že o nej ľudia vedia.“

Benjamin Franklin raz povedal:

„Každá minúta strávená organizovaním vám ušetrí hodinu času v budúcnosti.“

Koľko času ste stratili hľadaním svojich kľúčov? Alebo toho papiera s dôležitými informáciami, o ktorom ste si mysleli, že je istotne na stole? Váš čas je drahocenný a tých ďalších 5 – 10 minút hľadania vecí niekoľkokrát denne tvorí hodiny a hodiny strateného času. Je to stresujúce, frustrujúce a veľmi zaťažujúce.

V organizovanom priestore má všetko svoje miesto, všetko je krásne usporiadané. Profesionálny organizátor vám pomôže zorganizovať váš priestor tak, aby ste mohli venovať svoj čas tomu, čo je v živote dôležité.

Organizácia je porozumenie toho, čo máte, čo potrebujete, čo nepotrebujete, a implementácia systémov, ktoré vám umožnia užívať si svoj domov čo najfunkčnejším a esteticky najpríjemnejším spôsobom.

Ak ste sa odhodlali a ste pripravený najať si profesionálneho organizátora, začnite definovaním svojich potrieb. V Tidies vám môžeme pomôcť so všetkým, od jednoduchej organizácie šatníkov, špajzí, kúpeľní alebo garáží až po väčšie projekty. Ponúkame pomoc pri sťahovaní či organizovaní vášho priestoru po rekonštrukcii. Pri rôznych životných udalostiach, ako napríklad pri narodení dieťaťa, aby ste mali všetko pekne po ruke. Pomôžeme vám usporiadať izbu pre deti s poruchou učenia ako ADD a ADHD. Pre takéto deti je organizovaný priestor obzvlášť dôležitý. Pomôžeme vám uľahčiť život jednoduchými zmenami, ktoré významne ovplyvňujú spôsob vášho života a práce, pretože efektívnosť, jednoduchosť a organizácia sú kľúčom k bezproblémovému a prehľadnému každodennému fungovaniu.

Od 1.11. do 8.11. máme naplánovanú dovolenku kedy nebudeme expedovať objednávky.