Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 9 24 36

Gadgy koreničky – Set 12 ks sklenených koreničiek s etiketami

26,99 
Kompletná súprava - obsahuje 12 nádob na korenie, 2 typy rozptylových viečok, štítky, kriedové fixky, lievik a štetec. Skvelé na uskladnenie všetkých vašich byliniek! Organizované skladovanie - keď budete ukladať bylinky do rovnakých pohárov, vaša kuchyňa zostane prehľadná a organizovaná. Udrží bylinky dlhšie čerstvé - skrutkovací uzáver udrží vaše bylinky vzduchotesné a pomôže im vydržať dlhšie. Jednoduché plnenie: priložený skladací lievik uľahčuje plnenie pohárov všetkými bylinkami. Jednoduché čistenie - pomocou špeciálnej čistiacej kefky možno nádoby na korenie ľahko vyčistiť na ďalšie použitie.

Gadgy koreničky – Set 24 ks sklenených koreničiek s etiketami

47,99 
Kompletná súprava - obsahuje 24 nádob na korenie, 2 typy rozptylových viečok, 96 štítkov, kriedové fixky, lievik a štetec. Skvelé na uskladnenie všetkých vašich byliniek! Organizované skladovanie - keď budete ukladať bylinky do rovnakých pohárov, vaša kuchyňa zostane prehľadná a organizovaná. Udrží bylinky dlhšie čerstvé - skrutkovací uzáver udrží vaše bylinky vzduchotesné a pomôže im vydržať dlhšie. Jednoduché plnenie: priložený skladací lievik uľahčuje plnenie pohárov všetkými bylinkami. Jednoduché čistenie - pomocou špeciálnej čistiacej kefky možno nádoby na korenie ľahko vyčistiť na ďalšie použitie.

Set – Koreničky Gadgy + 2 x iDesign 55030EU organizér koreničiek do zásuvky

67,99 
Kompletná súprava – obsahuje 24 nádob na korenie, 2 typy rozptylových viečok, 96 štítkov, kriedové fixky, lievik a štetec a 2 x organizér do zásuvky iDesign pre uloženie všetkých 24 ks koreničiek. Skvelé na uskladnenie všetkých vašich byliniek! Organizované skladovanie – keď budete ukladať bylinky do rovnakých pohárov, vaša kuchyňa zostane prehľadná a organizovaná. Udrží bylinky dlhšie čerstvé – skrutkovací uzáver udrží vaše bylinky vzduchotesné a pomôže im vydržať dlhšie. Jednoduché plnenie: priložený skladací lievik uľahčuje plnenie pohárov všetkými bylinkami. Jednoduché čistenie – pomocou špeciálnej čistiacej kefky možno nádoby na korenie ľahko vyčistiť na ďalšie použitie.
Organizér vyrobený z odolného priehľadného plastu Uvoľní miesto na kuchynskej linke a v skrinke Organizér možno umývať len ručne Rozmery:
Organizér: 2 ks 21,5 x 42 x 4 cm
Koreničky: 24 ks 4x4x10 cm
Minimálna výška zásuvky - 9 cm