Uncategorized @sk

Ako efektívne zostaviť a naplánovať úložné riešenia v dome.

Pri zariaďovaní domu alebo bytu je veľmi dôležité naplánovať úložné riešenia. Či už je to šatník, špajza, práčovňa alebo garáž, dobre naplánované a premyslené riešenie, ktoré maximálne zefektívni priestor, je kľúč k pohodlnému bývaniu. Predstava, ako všetko naplánovať, aby to malo aj skutočný efekt a aby priestor pracoval pre vás, môže vyvolať pocit bezmocnosti. To je možno čas, aby na rad prišiel systém Elfa. Ak potrebujete dokonale prepracovaný a praktický úložný priestor, je tu dômyselný interiérový úložný systém Elfa, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby bol využitý každý centimeter priestoru. Stačí zmerať priestor, vybrať si systém, ktorý najlepšie vyhovuje vašej miestnosti a potrebám, a potom pridať úložné riešenia, ktoré presne zodpovedajú vášmu životnému štýlu. Elfa je policový, úložný systém švédskej výroby, ktorý dokáže premeniť akýkoľvek priestor a vyčistiť váš domov. Poskytuje úložný systém vytvorený tak, aby vyhovoval individuálnym potrebám ľudí počas celého života.

Je prispôsobiteľný, nastaviteľný a vyrobený z ocele najvyššej kvality s epoxidovým práškovým nástrekom. Systém Elfa obsahuje mnoho inteligentných funkcií a produktov. Pomôže vám na ceste k novému funkčnému domovu.

Takže ak práve riešite, ako naplánovať a navrhnúť úložné riešenia, tu je niekoľko tipov.

S dômyselnými úložnými riešeniami si veci nájdu svoje miesto a vy nájdete svoje veci.

Šatník

Vytvorte si vysnívaný šatník Elfa, bez ohľadu na veľkosť priestoru.

Chcete tipy a inšpiráciu, ako si naplánovať prehľadný a funkčný šatník? V Tidies vieme pomôcť nielen s organizáciou už existujúcich priestorov, ale aj vytvorením a návrhom úplne nových úložných riešení. S flexibilným zacvakávacím systémom Elfa  vám pomôžeme vytvoriť funkčný a skvelo vyzerajúci šatník, ktorý si zaslúžite. Stačí si zmerať priestor a začať plánovať šatník svojich snov.

IMG_0876
Elfa_Clothing_Interior_Click-in_system_Classic_2018_03_20-web
Elfa_Clothing_Interior_Click-in_system_Classic_2020_02_27-web

Špajza a kuchyňa

Špajza Elfa vám umožní úplne prispôsobiť úložný priestor v kuchyni pomocou nastaviteľných políc, výsuvných špajzových zásuviek a závesných regálov a rôznych doplnkov, ktoré vylepšia aj už existujúci priestor. Komponenty môžete jednoducho pridávať, meniť alebo odoberať podľa toho, ako sa zmenia vaše potreby.

IMG_0880
img_0882
Elfa_On_door_storage_Interior_Click-in_system_Classic_2015_04_0260-web

Garáž a sklad

Garáž je miesto, kde skladujeme rôzne veci. Aby sa v nej udržal poriadok, potrebuje priehľadné úložné riešenie presne na mieru. S garážovým úložným systémom Elfa toho dosiahnete jednoducho. Elfa ponúka mnoho možných riešení. Veci budú uložené na policiach a zavesené, aby podlaha zostala bez neporiadku a ľahko sa čistila. Vo svojej garáži Elfa si jednoducho uložíte náradie, záhradné potreby, náhradné pneumatiky, elektrické náradie, športové vybavenie a  sezónne veci, ktoré potrebujete uskladniť.

Elfa_Garage_Storage_Interior_Click-in_system_Classic_2019_08_1-web
Elfa_garage_storage_Interior_Click-in_system_Classic_2021_05_12-web
Elfa_Garage_storage_Interior_Click-in_system_Classic_2021_03_1-web

Kancelária a pracovňa

To, že organizovaný a usporiadaný priestor zvyšuje produktivitu pri práci, je známe. Riešením pre domácu pracovňu alebo kanceláriu sú hlboké police ako pracovný stôl, police na uloženie zakladačov a šanónov, zásuvky na uloženie všetkého, čo potrebujeme mať po ruke pri práci. Všetko bude mať svoje miesto a navyše úhľadne a fantasticky vyzerať. Je to skvelý spôsob ako sa cítiť pohodlne vo svojej kancelárii, aby ste sa mohli sústrediť na dôležité a užitočné veci, ktoré môžete vytvoriť.

IMG_4224
IMG_4215
IMG_4225

Práčovňa a kúpeľňa 

S modulárny dizajnom Elfa môžete navrhnúť police na bielizeň a všetko, čo potrebujete na pranie a udržiavanie domácnosti v čistote pre miestnosti akejkoľvek veľkosti alebo tvaru. Je jedno, či máte práčku v kúpeľni alebo v práčovni, Elfa sa prispôsobí a doladí každý priestor. Pridaním police nad vaše existujúce skrinky na bielizeň alebo vytvorením kompletného systému skladovania od základov.

Elfa_Laundry_Cleaning_Interior_Click-in_system_Classic_2021_03_1-web
-medium150_jpg (13)
img_0881

Detská izba

V detskej izbe si vyberte úložný systém, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť a rozšíriť podľa toho, ako vaše deti rastú. Riešenie si môžete naplánovať tak, aby vaše dieťa v závislosti od veku a výšky na police dosiahlo. Pracovný stôl a police tak môžete posúvať podľa toho, ako vaša ratolesť rastie. Takže Elfa rastie spolu s deťmi. Deti potrebujú veľmi jednoduchý a prehľadný úložný systém. Dômyselne naplánované riešenie následne uľahčí hľadanie oblečenia a vecí vám aj deťom. A, samozrejme, tým, že budú vedieť, kde majú veci svoje miesto a kam ich majú vrátiť, si udržia poriadok.

IMG_0914
IMG_0862
IMG_4229

Úložné systémy Elfa vytvoria kreatívne úložné riešenia, ktoré vám môžu poskytnúť potrebný priestor navyše. V Tidies pracujeme s kvalitnými produktami a Elfa spĺňa všetky predpoklady ako vytvoriť funkčný a praktický domov. Viete, čo mne sa najviac páči na Elfe? To, že sa úložný priestor, ktorý vytvorí, prispôsobí vám a nie vy nemu. Jednoducho výmenou komponentov alebo posunutím si nastavíte priestor tak, ako potrebujete. A čo je úplne super, v prípade sťahovania si môžete Elfa systém vziať so sebou a prispôsobí sa vášmu novému domovu. A, samozrejme, je to vysoká kvalita, do ktorej sa oplatí investovať.

Ak zistíte, že sa vám niektoré z týchto riešení páči, a uvažujete, či sú vhodné pre váš priestor, napíšte nám. Môžeme vám pomôcť s návrhom a organizáciou každého priestoru presne podľa vašich potrieb a predstáv. Ak vás Elfa zaujala a chcete ešte viac inšpirácie, pozrite sa SEM.