Vitajte na mojom prvom blogovom poste Tidies

Ahojte! Volám sa Eva a som profesionálna organizátorka a zakladateľka Tidies Home Organising. Vítam vás na svojom blogu! V Tidies sa špecializujeme na tvorbu organizovaných, funkčných a štýlových priestorov. Navrhneme a implementujeme na mieru prispôsobené riešenie, ktoré je nielen efektívne, ale aj udržateľné. Veľmi sa teším, že sa s vami môžem podeliť so všetkým, čo Tidies ponúka, so všetkým, čo nájdete v našich príspevkoch, a mnohým ďalším. Hlavou mi víri množstvo nápadov, návodov a inšpirácií a chcem sa vami o ne podeliť. A tak vlastne aj vznikla myšlienka na písanie tohto blogu.

Vitajte na mojom prvom blogovom poste Tidies - es bestweb 14 1 208x300 1

No v tom som sa pri písaní zasekla. Ako ďalej? Ani doľava, ani doprava – nikam. Určite sa už mnohým z vás stalo, že ste si naplánovali nejakú prácu a nevedeli ste, ako začať alebo ako pokračovať a dokončiť ju. Tak som sa dostala k svojej práci organizátorky. Veľa mojich klientov sa ma pýta, aké je tajomstvo dobrého organizovania? Organizovanie veľkých priestorov, ako napríklad povala alebo garáž, vyžaduje veľa času a plánovania. Často počúvam: “Chytím do ruky prvú vec, uvidím to množstvo harabúrd a – bum, prejde ma chuť. Nikdy tú prácu nedokončím”. Preto odporúčam začať v malom, napríklad organizáciou zásuvky s koreničkami, s tričkami alebo kúpeľňovou skrinkou. A preto aj môj prvý príspevok bude krátky a stručný. To však nevadí, je môj a je pre vás.

Čo v mojich príspevkoch uvidíte?

Hlavnou témou môjho blogu bude organizácia, no ako sa poznám, pribudne toho oveľa viac a veľmi sa na to teším. Priznám sa, že dlho som sa tomu bránila. Písanie nie je moja doména, snáď mi teda odpustíte drobné chybičky a štylistiku. Budem rada, ak mi napíšete svoje postrehy a nápady. Rada sa učím nové veci. Taktiež ak budete chcieť poradiť alebo sa niečo spýtať, píšte, píšte, píšte, rada pomôžem.

Dúfam, že vás inšpirujem, tak ako aj vy mňa, a teším sa, že vám prinesiem organizovanejší spôsob života.

Z interných dôvodov budú objednávky došlé od 23.4. do 30.4. expedované po 1.5. Ďakujeme za pochopenie.